|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Audio-Technica AT-LP120XUSBBK - проигравач вінілових пластинок з прямим приводом, трьома швидкостями та можливістю підключения до комп'ютера через USB-порт.
S-образный тонарм
Програвач оснащений S-образним тонармом с можливістю регулювання анти-скочуваної сили. На тонармі встановлено універсальний півдюймовий хедшелл HS6 і картридж AT-VM95E с подвійним рухливим магнітом.

Підключення по USB
USB-раз'єм забезпечує пряме підключення до комп'ютера. Під'єднайте ваш програвач до ПК або Mac, встановить необхідне ПО - і все готово до оцифровки ваших улюблених записів.
Характеристики:
| Загальні параметри: | |
| Тип | вініловий проигравач |
| Модель | Audio-Technica AT-LP120XUSBBK |
| Колір | черний |
| Конструкція: | |
| Привід | прямий |
| Матеріал опорного диска | алюміній |
| Форма тонарма | вигнута форма |
| Довжина тонарма | 230 мм |
| Вбудований фонокоректор | є |
| Крышка | є |
| Функції: | |
| Оцифровка на зовнішній носій | є |
| Можливість підключення до ПК | є |
| Стерео | нема |
| Подключение: | |
| Аналогові роз'єми | RCA |
| Цифрові інтерфейси | USB |
| Живлення: | |
| Модель споживання | от сети |
| Напруга живлення | 100-240В~50/60Гц |
| Потужність споживання | 2.75 Вт |
| Додатково: | |
| Швидкість обертання | 45 об/хв, 78 об/хв, 33 об/хв |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель RCA |
| Габарити, вага | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 157 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Вага | 8 кг |