|
26 326 грн
|
|
26 326 грн
|
платежі
по 13 163 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Нова серія V PLUS - це еволюція відомої серії V від PROEL, яка пропонує вам найкраще поєднання продуктивності, інновацій та дизайну за ще більш доступною ціною. Ці ультрапортативні колонки поєднують в собі найдетальніший звук PROEL з технологією класу D з імпульсним живленням підсилювачів в ретельно спроектованих, легких корпусах, пропонуючи неперевершене акустичне рішення в цій ціновій категорії.
Три моделі V10PLUS, V12PLUS і V15PLUS включають надзвичайно ефективний модуль підсилювача, здатний подавати на випромінювачі загальну потужність 600 Вт. Завдяки використанню технології SMPS ця потужність генерується надлегким пристроєм, що робить моделі V PLUS найбільш портативними колонками PROEL за всю історію. Силові модулі розміщені в повністю герметичних алюмінієвих боксах, які забезпечують максимальний захист, ідеальну ізоляцію корпусу ззовні і особливо ефективну систему охолодження.
Завдяки добірним динамікам і складній активній електроніці, включаючи подвійну схему LIMITER для неспотвореного звучання навіть на найвищих рівнях, звучання серії V PLUS було ретельно продумано, щоб забезпечити приголомшливу продуктивність для цього цінового діапазону.
Кабінети серії V PLUS, втілення найсучаснішого італійського дизайну, мають надзвичайно зручну верхню ручку у вигляді портфеля для легкого транспортування. Похилий профіль також дозволяє використовувати їх на боці як сценічні монітори.
Особливості:
Характеристики:
| Артикул | PR-6537 |
|---|---|
| Модель | V15PLUS |
| Діаметр НЧ динаміка | 1 x 15" |
| Діаметр ВЧ динаміка | 1 x 1" |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Пікова потужність | 600 Вт |
| Кількість смуг | Двосмугові |
| Колір | Чорний матовий |