|
18 151 грн
|
|
18 151 грн
|
платежі
по 9 076 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Ми розробили XS Wireless 1 для тих, хто хоче зосередитися на шоу, а не на обладнанні. Просто увімкніть XSW 1 і дозвольте автоматичному управлінню частотою зробити все інше. В оптимальних умовах ви можете використовувати до 10 бездротових з'єднань одночасно, і вам не доведеться шукати частоти або турбуватися про інтерференцію.
Ви вибрали XS Wireless 1, але не впевнені, з яким саме капсулем вам краще працювати. У більшості випадків, 825 - це все, що вам потрібно для вокального мікрофонного звуку, упаковане в міцну конструкцію. У той час як 825 ідеально підходить для мови, 835 - для вокалістів, які хочуть трохи більше допомоги прорізаючись крізь мішанину. Завдяки м'якому підсиленню на частотах 3 кГц - 5 кГц, що допомагає підкреслити присутність вокалу, а також підвищеним частотам до 12 кГц для додаткової яскравості, 835-й мікрофон допоможе вашому голосу засяяти прямо з коробки.
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Країна походження | Німеччина |
| Діапазон частот | A: 548–572 МГц (XSW) |
| Відтворювані частоти (Мікрофон) | 40 - 16000 Hz |
| Відтворювані частоти | 50 - 16 000 Hz (–3 dB) |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїда |
| Тип перетворювача | Динамічний |
| Габарити | 200 x 42 x 127 mm |
| Розмір пакування | 348 x 86 x 345 mm |
| Вага | 950 g |
| Гарантія | 24 місяці |
|
18 151 грн
|
|
18 151 грн
|
платежі
по 9 076 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SE-0684 |
|---|---|
| Модель | XSW 1-835 |