|
20 751 грн
|
|
20 751 грн
|
платежі
по 10 376 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Конденсаторний мікрофон з постійною поляризацією капсуля (електретний), може застосовуватися в самих різних робочих ситуаціях. Чудові характеристики звучання ідеальні для концертного звукопідсилення і виробництва якісних записів. Основні області застосування - озвучування акустичних гітар, тарілки, хай-хета, барабанів в позиції overhead, оркестрів, хорів, фортепіано/роялів і т. д. Мікрофон обладнаний 3-х позиційний перемикачем чутливості і 3-х позиційним перемикачем зрізу/підйому по НЧ.
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор | Інструментальний |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїда |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz |
| Максимальний рівень звукового тиску | - 137, 147 (with activated -10 db attenuation), 157 (with activated -20 db attenuation) db |
| Еквівалентний рівень шуму | 19 dB(A) |
| Чутливість | 7 mV/Pa (1kHz) |
| Номінальний опір | 100 Ω |
| Мінімальний кінцевий опір | 1000 Ω |
| Живлення | 48 V/2,2 mA |
| Підключення | XLR-3 |
| Температурний діапазон | –10 °C to +55 °C |
| Вага | 198 g |
| Габарити | Ø 24 x 157 mm |
| Розмір пакування | 260 x 80 x 120 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0270 |
|---|---|
| Модель | E 914 |
| Набір | Ні |
| Стан товару | Новий |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
