|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- 2-смуговий референсний студійний монітор потужністю 300 W.
- Високоякісний 1 "Неодімний твітер з великої купольної алюмінієвої діафрагмою.
- 6.5-дюймовий Неодімний вентильований вуфер з великою котушкою діаметром 51 мм.
- Полнооснащенная вхідні панель.
- Хвилевід з постійною диаграма спрямованості.
- Інтегрований цифровий процесор сигналу (DSP).
- 2 роздільних підсилювача класу "AB" - 200 W для низьких частот і 100 W для високочастотного діапазону.
- Відлитий з алюмінію корпус, з внутрішніми ребрами жорсткості, низькими резонансними характеристиками і формою, яка виключає акустичні відображення.
- Природне звучання і виключно низький рівень спотворень.
- Висока точність відтворення вокалу і щільне, енергійне і добре контролліруемое відтворення низьких частот.
- Відмінна термальна стабільність і мінімальна компресія потужності.
| Діапазон відтворюваних частот (-3 dB): | 40 Гц - 20 кГц |
| Макс. рівень звукового тиску: | 114 дБ |
| Горизонтальний кут розсіювання: | 110 ° |
| Вертикальний кут розсіювання: | 70 ° |
| ВЧ-драйвер: | 1 "компресійний, з алюмінієвої купольної діафрагмою і Неодімний магнітом. |
| НЧ-драйвер: | 6.5 ", з Неодімний магнітом. |
| Вхідний роз'єм: | комбогнездо XLR - 1/4 "TRS |
| Вхідна чутливість: | -6 / + 6 дБ |
| Частота розділу кросовера | 1900 Гц |
| Захист |
|
| Лімітер: | з м'яким коліном |
| Перемикачі Bass Tilt: | Off / -1 dB / -2 dB / -3 dB |
| Перемикачі Bass Roll-Off: | Off / -3 dB / -6 dB / 80 Hz High Pass |
| Перемикачі Treble Tilt: | 0 dB / +1 dB / -1 dB / -2 dB |
| Перемикач Desktop Control: | On / Off |
| Загальна потужність: | 300 Вт |
| Потужність ВЧ: | 100 Вт |
| Потужність НЧ: | 200 Вт |
| Охолодження: | Конвекційне |
| Вхідний роз'єм: | VDE |
| Матеріал: | литий алюміній |
| Оснащення: | поворотна підставка |
| Розміри | 370 х 265 х 250 мм |
| Вага: | 10.5 кг |
* Товар может отличаться от изображенного на картинке.
На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.