|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка реакція і низький рівень спотворень.
- Легке конфігурування в режимах stereo / mono / bridge.
- Розширені можливості ланцюгів захисту, що забезпечують високу надійність і безпеку пристрою.
- Світлодіодні індикатори сигналу, кліппірованія і ланцюгів захисту на передній панелі підсилювача.
- Мінімальний опір навантаження в режимах стерео і моно - 2 Ohm.
- Балансні аудіовходи і аудіовиходи з роз'ємами XLR і роз'єми Speakon для підключення акустичних систем.
- Відключається лімітер.
- Легка в транспортуванні конструкція заввишки 2U, призначена для установки в стандартний 19 "рек.
Технічні характеристики RCF HPS 2500:
| Секція посилення | Вихідна потужність в режимі Stereo
Вихідна потужність в режимі Bridge
|
| Співвідношення сигнал / шум: | 106 dB |
| Демпінг-фактор: | > 300 |
| Швидкість наростання вихідної напруги: | 50 V/S |
| Вхідна секція | Вхідні роз'єми: 2 х XLR (балансні) Вхідна чутливість: 1.4 dBm / V (RMS) |
| Вхідний опір | Балансні: 20 kOhm Небалансні: 10 kOhm |
| Вихідна секція | Наскрізні аудіовиходи: 2 х XLR (балансні) Роз'єми для підключення акустичних систем: 2 х Speakon |
| Системні характеристики | Охолодження: примусове Захисту: Від перегріву Від постійного струму Від радіоперешкод Від короткого замикання |
| Посилення по напрузі: | 32 - 26 dB |
| Клас підсилювача: | H |
| Джерело живлення Тип: | імпульсний |
| Вольтаж живлення: | 220 - 245 V (50/60 Hz) |
| Коефіцієнт потужності: | 0.95 (від 200 W до максимальної потужності) |
| Розміри (В х Ш х Г): | 88 х 482 х 420 мм |
| Вага: | 19 кг |
* Товар может отличаться от изображенного на картинке.
На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.