|
74 601 грн
|
|
74 601 грн
|
платежі
по 37 301 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Прожектор PRO-профіль, теплий білий світлодіод 200 Вт, зум, CRI >90, надзвичайно тихий
Скляна передня лінза
1 потужний світлодіод 200 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Ручне фокусування; Ручне масштабування
Ефект стробоскопа
Пристрій охолоджується малошумним вентилятором
Управління через DMX
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом променя 20° - 45°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Театр; Сцена; Прокат
Електронний диммер; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Побудований з роз'ємом SEETRONIC
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х посібник користувача, 1 х шнур живлення, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х тримач, 1 х кабель xLR, 1 х вилка (штекер)
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 230 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 200 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Equipment: | Focus manual; Zoom manual |
| Gobos: | Outside diameter 85mm Image diameter 60mm |
| DMX channels: | 1; 2 |
| DMX input: | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 5-pin XLR (F) mounting version 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Low-noise cooling fan |
| Control: | DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 20° - 45° |
| Beam angle (1/2 peak): | 20 - 45° |
| Beam angle (1/10 peak): | 20 - 45° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Use of brands: | Built with SEETRONIC connector |
| Dimensions: | Length: 64,5 cm Width: 27,6 cm Height: 27,7 cm |
| Weight: | 10,90 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397625714 | 12,80 kg | 80cm x 32cm x 33cm |