|
1 379 грн
|
|
1 379 грн
|
платежі
по 690 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-30 з розеткою E27 (з вилкою + кабель)
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання рамки кольорового фільтра
Міцні затискачі з подовжувальними пружинами для надійної фіксації та швидкого відкриття задньої кришки корпусу
Чорнена трубка для точної світловіддачі
Підходить для різних кутів освітлення
Невеликі системи освітлення також можуть бути реалізовані з невеликим бюджетом
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Для PAR 30
Для таких областей застосування, як Реклама / вітрина; прикраса; клуби / школа танців
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 100 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,4 m |
| Base: | E27 |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Construction: | PAR-30 |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Slot for spot length: | 12,8 cm x 12,8 cm |
| Dimensions: | Length: 23,5 cm Width: 14,5 cm Height: 21 cm |
| Weight: | 470 g |
| Mounting bracket | |
| Material: | Aluminum |
| Filter frame | |
| Material: | Aluminum |
| Dimensions: | Length: 12,6 cm Width: 12,6 cm Diameter: Ø 9,4 cm |
| Weight: | 18 g |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397620573 | 0,57 kg | 14,5cm x 13,5cm x 27cm |
| 12 | 4026397620580 | 7,60 kg | 44cm x 30cm x 56cm |
| Артикул | EL-1354 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
