|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Особливості
Безшумний світлодіодний прожектор IP65 зі змішуванням кольорів RGBW, CRMX, кришка розсіювача, шторки, ІЧ-пульт дистанційного керування
- Вбудований бездротовий приймач для роботи CRMX
Безшумна робота
Управління за допомогою DMX; W-DMX за допомогою бездротового рішення; CRMX від LumenRadio; функція ведучого/ведомого; RDM; автономний; ІЧ-пульт дистанційного керування
Додатковий матовий фільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
4 шторки, щоб уникнути засліплення аудиторії та для захисту під час транспортування
18 потужних світлодіодів 10 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідне поєднання кольорів)
3 кнопки на пульті дистанційного керування для збереження власних налаштувань
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер; швидкість диммера (ступінчаста реакція) з регульованою реакцією; баланс білого
Прямий вибір кольору для 15 попередньо встановлених кольорів
36 вбудованих шоу-програм
Ефект стробоскопа
Без мерехтіння
З кутом променя 10° з кутом нахилу променя
З монтажним кронштейном; з кронштейном Omega
OLED-дисплей
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Підходить для зовнішнього використання
З мембраною для компенсації тиску
Із захистом від крадіжки KENSINGTON LOCK
Для таких областей застосування, як Сцена; архітектура; мобільне використання; оренда
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Можливість застосування: Підвісний; на підставці; стоячий
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Package contents
- 1 x device, 1 x user manual, 1 x power cord, 1 x declaration of conformity, 1 x frost filter, 1 x barndoor, 1 x omega bracket, 1 x remote control
Technical specifications
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 170 W |
| IP classification: | IP65 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | 1 x IP T-Con (F) mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 18 x 10 W high-power 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 1 - 23 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 6; 8; 11 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version IP 1 x 5-pin XLR (M) mounting version IP |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version IP 1 x 5-pin XLR (F) mounting version IP |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | DMX; W-DMX by wireless solution; CRMX by LumenRadio; Master/slave function; RDM; stand-alone; IR remote control |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Carrier frequency: | 2,4 GHz |
| Beam angle: | 10° |
| Beam angle (1/2 peak): | 10° Frost filter 20° |
| Beam angle (1/10 peak): | 25 Frost filter 50 |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket Omega bracket |
| Display type: | OLED display |
| Theft protection: | KENSINGTON LOCK |
| Dimensions: | Length: 41 cm Width: 18,4 cm Height: 26,9 cm |
| Weight: | 10,00 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |