|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
PAR-прожектор з 12 х 10 Вт світлодіодами 6в1 в R, G, B, A, W, UV
12 потужних світлодіодів 10 Вт 6в1 HCL RGBWA/UV (однорідна суміш кольорів)
Регульована зміна кольору; електронний диммер; плавне змішування кольорів
Строб-ефект; УФ-ефект
Автономне керування; DMX; Звук до світла через мікрофон; ІЧ-пульт дистанційного керування
З кутом променя 33° з подвійним кронштейном
З подвійним кронштейном
Пристрій охолоджується вентилятором з регулюванням температури
Попередньо запрограмований в Light´J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR DELUXE; LED EASY OPERATOR 4x6; Light Captain
3 інтегровані шоу-програми
Прямий вибір кольору для 15 попередньо встановлених кольорів
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; Сцена; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари і готелі
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 125 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 12 x 10 W high-power 6in1 HCL RGBWA/UV (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 10 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; IR remote control |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR DELUXE; LED EASY OPERATOR 4x6; Light Captain |
| Beam angle: | 33° |
| Beam angle (1/2 peak): | 33° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 29,6 cm Depth: 27,7 cm Height: 37,5 cm |
| Weight: | 2,80 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397576610 | 3,40 kg | 25cm x 25,5cm x 38,5cm |
| 4 | 4026397576627 | 14,70 kg | 53cm x 53cm x 43cm |