|
34 137 грн
|
|
34 137 грн
|
платежі
по 17 069 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Стробоскоп з кольоровими та білими піксельними світлодіодами та перемикачем «мороз
384 потужних світлодіода SMD 3528 холодного білого кольору (CW)
384 потужних світлодіода SMD 5050 3в1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
Регульована зміна кольору; електронний диммер; безступінчасте змішування кольорів; регульовані криві диммера; електронний матовий фільтр
Строб-ефект
37 вбудованих шоу-програм
Прилад охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Управління за допомогою DMX; автономний; функція Master / Slave
Частота без мерехтіння Freq:
З поворотним і нахильним кронштейном для монтажу на стелі або стіні під різними кутами
РК-дисплей
Попередньо запрограмований в Light Captain
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; весілля / гала / заходи; сцена; мобільні діджеї / аніматори; оренда
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; стоячий
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 350 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Fuse: | T 4 A Fuse replaceable |
| LED: | 384 x SMD 3528 cold white (CW) 384 x SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 7; 18; 21; 113; 125; 257; 269 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | DMX; stand-alone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak): | Strobe effect 65° Ambient light 50° |
| Attachment system: | Panning and tilting mounting bracket for ceiling or wall installation in most varying angles |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 1 m Depth: 13,5 cm Height: 8,5 cm |
| Weight: | 6,55 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397707526 | 7,40 kg | 106,5cm x 13,5cm x 20cm |
| 4 | 4026397713220 | 30,50 kg | 108,5cm x 32cm x 42,5cm |
| Артикул | EL-0886 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
