|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустичний камінь непомітно приносить музику на вулицю завдяки своєму зовнішньому вигляду, схожому на камінь для кабінетів. Ідеально маскує старіння і підходить для інсталяцій в садах і парках.
Динамік з ABS Resin Stone, коаксіальний 2-смуговий Ш:6,5" - Т:1,5", 15/7,5 Вт при 100 В, 7,5/3,8 Вт при 70 В, вбудований лінійний трансформатор, АЧХ 120 Гц -15 КГц (-10 дБ), SPL 95 дБ (1 Вт/м), максимальний SPL 108 дБ, кут охоплення 250°/250° 1 КГц/4 КГц (-6 дБ), IP 55
Характеристики:
| Model | STONE |
| Type | Stone Speaker |
| Speaker/s | Coaxial 2 ways W:6.5” – T:1.5” |
| RMS power | 100V: 15/7.5W 70V: 7.5/3.8W |
| Constant voltage binding | 100V |
| Frequency response | 120Hz -15KHz (-10dB) |
| SPL (1W/m) | 95 dB |
| SPL MAX (Pmax @ 1m) | 108 dB |
| Coverage Angle 1KHz/4KHz (-6dB) | 250°/250° |
| Construction materials | ABS resin |
| Colour | Stone appearance |
| Dimensions | 259x265x349mm |
| Weight: | 4.3 kg (9.4815 lb) |
| Fixing system | On the ground |
| Protection rating | IP55 |