|
68 423 грн
|
|
68 423 грн
|
платежі
по 34 212 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ART 935-A майстерно спроектований для забезпечення чудової якості звуку і універсальності для інтенсивних звукових додатків. Поєднання 3-дюймового компресійного драйвера з титану / неодиму, 15-дюймового низькочастотного динаміка, двоканального підсилювача потужністю 2100 Вт і резистивного хвилеводу з постійною спрямованістю забезпечує когерентне покриття 100 ° x 60 ° для зони прослуховування з рівнем звукового тиску до 133 дБ, спотвореннями - безкоштовний звук. ART 935-A, який використовується в якості автономного динаміка для системи FOH, сателіта (з сабвуфером), сценічного монітора або в якості переносного, поєднує в собі високу продуктивність і надійність в компактному корпусі. Розроблений як самий гнучкий гучномовець в своєму класі, він також має кілька точок кріплення для фіксованої установки. Поєднання фірмової обробки FiRPHASE і DSP управління рухом басів RCF, ідеально налаштованої для кожної моделі, дозволяє аудиторії відчути абсолютну чіткість і глибокий, потужний басовий відгук. В елегантному корпусі використовується спеціальний поліпропіленовий композитний матеріал з внутрішнім армуванням M-образної скобою, що дозволяє легко переносити і надійно встановлювати його на щоглі, на стелі, стіни або фермі з використанням декількох доступних точок кріплення.
Характеристики:
| Артикул | RC-1561 |
|---|---|
| Модель | ART935 |
| Діаметр НЧ динаміка | 15'' |
| Діаметр ВЧ динаміка | 1 x 1,4" |
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Пікова потужність | 2100 Вт |
| Кількість смуг | Двосмугові |
| Колір | Чорний матовий |