|
20 948 грн
|
|
20 948 грн
|
платежі
по 10 474 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Завдяки V WAVE PROEL ще більше розширив можливості визнаної серії V SERIES, доповнивши легкі та надзвичайно міцні корпуси з поліпропілену, чистий і точний звук та потужний підсилювач на 600 Вт надзвичайно універсальним 3-канальним мікшерним блоком.
V10WAVE та V12WAVE — це активні портативні аудіосистеми з декількома входами та вдосконаленим MP3-плеєром із підтримкою BLUETOOTH, здатні відтворювати пісні з SD-картки, USB-накопичувача, а також зі смартфона чи планшета через з'єднання BLUETOOTH. V WAVE також мають функцію BT LINK, яка дозволяє підключити ваш пристрій BLUETOOTH до двох колонок у режимі STEREO, повністю усуваючи необхідність у кабелях.
Вбудований 3-канальний мікшер з незалежним регулюванням рівнів та 2-смуговим еквалайзером також має два USB-входи для підключення бездротових мікрофонів PROEL U24H або U24B 2,4 ГГц з USB-приймачем. Ці прості у використанні бездротові системи, доступні як з ручним, так і з нагрудним передавачем, можна підключити до колонок, просто під'єднавши ультракомпактний USB-приймач, і вони забезпечують передачу високої чіткості без перешкод завдяки технології 2,4 ГГц.
Гучномовці V WAVE можуть використовуватися в різноманітних сферах застосування, від трансляції мовлення та відтворення музики до живої музики та DJ-сетів. Ці надзвичайно універсальні корпуси можна встановлювати на стандартні стійки для гучномовців, а модель V12WAVE навіть оснащена додатковою ручкою у вигляді валізи та двома колесами.
| MIXER Section | |
| MONO inputs | 2 x MIC/LINE IN (XLR-F + 1.4" JACK) |
| STEREO input | 1 x LINE IN (2xRCA + MINI-JACK) |
| WIRELESS inputs | 2 x USB TYPE-A |
| Outputs | MONO LINE OUT (1.4" JACK) |
| Main EQ | 2-band EQ (HIGH + LOW) |
| MULTIMEDIA Section | |
| Player Type | USB / SD / BLUETOOTH player with BT LINK |
| Compatible File Formats | MP3 |
| Control Interface | LCD display, CONTROL buttons |
| AMPLIFIER Section | |
| Total Peak Power | 600 W |
| Continuous Power | 300 W |
| Amplifier Type | Class D |
| Power Supply | SMPS |
| Processing | Analog |
| LOUDSPEAKER Section | |
| System Type | 2-way vented enclosure |
| High Frequency Device | 1" horn loaded neodymium compression driver |
| Low Frequency Device | 10” woofer with 2” VC |
| Angular Coverage | 90° H x 60° V |
| Frequency Response | 60 Hz - 20 kHz |
| Max SPL | 123 |
| GENERAL Specifications | |
| Construction | Polypropylene |
| Cabinet Colour | Black |
| Handles | 1 x top |
| Wheels | - |
| Mounting Pole | 1 x bottom |
| Dimensions (WxHxD) | 330 x 514 x 286 mm |
| Weight | 14.5 kg (31.9 lb.) |
| Power Supply | 230 V~ or 115 V~ 50/60 Hz with LINE VOLTAGE selector |
| Rated Consumption | 300 W |